Popis produktu

Metaltec® 1L - Přísada do maziv s technologií měnící povrchové vlastnosti kovů.
Zásadně snižuje opotřebení a tím i náklady na provoz veškerých strojů a zařízení.
Prodlužuje významně životnost kovových součástí.

Unikátní konzervační účinky.

Je to produkt, který byl vyvinut ke zušlechťování kovů nejlepší jakosti, neměnící plastické vlastnosti kovů. Metaltec® působí na bázi syntetických derivátů uhlovodíků a chrání kovy stálou syntetickou molekulární vazbou a obsahem inhibitoru koroze, snadno se rozpouští jak v syntetických tak i v minerálních olejích včetně jiných kapalinových tekutinách.

Nerozpouští se ve vodě, vodu Metaltec® odpuzuje. Charakterizuje se velkou molekulovou hmotností, vysokou chemickou a termickou stabilitou. Chrání kovy svoji stálou syntetickou molekulární vazbou a je zařazen do skupiny bezpečných výrobků. Uvedený Metaltec® neobsahuje žádné škodlivé složky, ani žádná rozpouštědla s nízkou molekulovou stabilitou proto je Metaltec® zařazen do skupiny A. Jedná se o velmi subjektivně vybraný mazací doplněk typu EP.

Produkt Metaltec® neobsahuje žádné pevné částice teflonu, mědi, olova a ani jiných dalších příměsí a přísad kovů. Tím zabezpečuje a splňuje podmínku, že nedochází k možnému ucpávání filtrů a olejových mazacích kanálků.

Metaltec® (OilTreatment) jako netradiční doplněk v olejích, hydraulických kapalinách, řezných kapalinách, tucích a mazivech, v petroleji, benzinu a v naftě vytváří roztok jehož částice se mohou volně pohybovat a vnikat do mikropórů v povrchu kovu. Vlivem cirkulace olejové a jiné náplně s obsahem Metaltec® se dostává na veškerá třecí místa a plochy kovů, kde okamžitě vzniká mikromolekulární vnitřní a vnější ochranný film. Částice Metaltec® mají vysoký dipólový moment, proto vytvářejí velmi trvalou okrajovou ochrannou vrstvu, odolnou proti působení nadměrného zatížení a teplotě.

Kromě toho částice Metaltec® plně modifikují vlastnosti povrchové vrstvy třecích dílů, čímž se tvoří vysoce kondenzovaná tenká vrstva s velmi dobrými mazacími a proti opotřebujícími vlastnostmi. Tato tenká vrstva se charakterizuje velkou stabilitou, která je vysoce odolná proti působení vysokých teplot, chrání kovovou plochu proti korozi a působení vody.


POZNÁMKA:
Novým zájemcům o koupi produktu Metaltec® 1L _Doporučujeme prakticky se seznámit s jeho unikátními vlastnostmi a způsobem aplikace na tripologickém zařízení FALEX.
Uvedený přístroj dokáže změřit sílu, při kterém dojde k momentu zadření navzájem na sebe působících metalických povrchů s aplikací maziv s aditivem a bez aditiva.

Podobné zboží