KIA Soul EV

Popis produktu

Kia SOUL 2016 najeto 17 tis. km Kia Soul EV díky inteligentní konstrukci snižuje spotřebu energie,… Více

Objednací číslo: KIA SOUL EV

Popis produktu

Kia SOUL 2016 najeto 17 tis. km


Kia Soul EV díky inteligentní konstrukci snižuje spotřebu energie, čímž snadno dosáhne maximálního dojezdu až na úrovni 212 kilometrů. Nabízí nejen hospodárnou jízdu městem, ale i působivou přepravní kapacitu 281 až 891 litrů například pro cesty na chalupu. A to díky tomu, že je jako jediný elektromobil postavený na základě kompaktního SUV.

Klíčové vlastnosti elektromobilu Kia Soul EV:
Rodinný elektromobil s výrazným designem
Dojezd až 212 kilometrů
Technologický vyspělý přístrojový štít s OLED displejem
Maximální rychlost až 145 km/h

Nabíjení trvá přibližně 5 hodin pomocí palubní nabíječky a chytrých kabelů napojených na 32A zásuvku se střídavým proudem 240V

Ryhlé nabíjení pomocí konektoru ChaDeMo - 50Kw - nabití na 80% za čtvrt hodiny !!!Záruka od dovozce z USA i na baterii, včetně následného servisu


Kompletní evropská homologace

Zažijte radost z elektrické jízdy


Jakmile usednete za volant, tak ucítíte zcela nový zážitek z jízdy. Zejména si užijete maximum točivého momentu okamžitě po šlápnutí na plyn. Na rodinný vůz si vychutnáte i solidní zrychlení z 0 na 100 km/h za 11,2 sekund. Agilní ovladatelnost je výsledkem nízko položeného těžiště. Zcela nulové emise pak apelují na vaše ekologické smýšlení.

Bohatá výbava a vysoká bezpečnost posádky je prioritou
Kia Soul EV nabízí vše nejen pro bezpečnost, ale i praktičnost. Navigační systém zaujme 7letým programem aktualizací map zcela zdarma, zadní kamera pak zajistí pohodové couvání za každé situace a nesmí chybět vestavěný MP3 přehrávač. Důležitým prvkem je též systém TPMS, který automaticky ohlídá ideální tlak v pneumatikách. Šest airbagů pak zajistí maximální bezpečnost všech cestujících. Zajímavostí je virtuální zvuk motoru, aby byl chodec upozorněn na přibližující se vůz například na parkovišti. Bezpečnost završují vyspělé systémy pro řízení stabilitu vozidla VSM, asistent pro rozjezd do kopce HAC nebo účinný brzdový asistenční systém BAS.

Parametry a specifikace:


Maximální dojezd NEDC 212 km
Spotřeba na 100 km 14 kWh
Kapacita baterie 30 kWh


CENA 550 000,- Kč je konečná! Na toto vozidlo se nevztahuje navýšení a odpočet DPH.


DOTACE přes družstevní provizní systém : 30 000 Kč !!!!

Podobné zboží